Makale

Youtube ve Twitter Giriş

Youtube ve Twitter Giriş

Ülkemizde zaman zaman mahkeme kararı ile bazı siteler yasaklanabilmektedir. Youtube ve Twitter ortamında yapılan paylaşımlar neticesinde savcılıklar bu siteleri mahkeme kararı aldırtarak yasaklatabilmektedir.

Youtube ve Twitter

Özellikle Twitter kontrolsüz bir ortam olduğundan dolayı gayet açık bir şekilde her türlü müstehcenliğe ya da kanunsuz ortama farkında olmadan yataklık edebilmektedir. Kanunlar her ne kadar haklı olsa da bireylerin kişisel özgürlüklerini kısıtlayan ve yasaklayan bir yapı içinde tam anlamıyla demokrasiden bahsedilemez.

@SohbetOdamORG Twitter adıyla pek çok paylaşımımızı ve Sohbet platformumuzu tanıtan pek çok yazı da bu platformda yayımlanmaktadır. Sohbet Odaları olarak bizler her türlü internet özgürlüğü ve kullanımını destekliyoruz. Chat Sitesi içerisinde ve yönetim yapımızda uygulanan demokratik yapı da buna örnek olarak gösterilebilir.

Youtube ve Twitter Giriş için aşağıda yazılan DNS’leri bilgisayarınıza girebilir ve yasaklı dönemlerde kullanabilirsiniz.

Google DNS Sunucuları                 : 8.8.8.8 ve 8.8.4.4

Comodo DNS                                    : 8.26.56.26 ve 8.20.247.20

Open DNS                                          : 208.67.222.222 ve 208.67.220.220

Yandex DNS                                      : 77.88.8.8 ve 77.88.8.1

DNS adreslerini kullanarak yasaklanmış sitelere girebilir ve kişisel hak ve özgürlüklerinizi sonuna kadar kullanabilirsiniz. Chat Sohbet sitesi olarak bizler sizlere daha yararlı bilgiler sunmaya ve güzel bir ortam hazırlamaya devam edeceğiz.

Youtube ve Twitter Giriş” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.