Teknoloji

TT175 Akıllı Cep Telefonu

TT 175 Akıllı Telefon

TT175 Özellikleri neler? TT175 Teknik özellikleri ve Fiyatı Nedir? TT175 Ürün karşılaştırması ve ilgi çeken özellikleri nelerdir? TT175 akıllı cep telefonu alınır mı?

Telekom tarafından tasarımı yapılan yeni akıllı telefon olan TT175 basın lansmanıyla tanıtıldı. Pek çok özelliği ile lansmanda ilgi odağı olan telefon günümüzde artık akıllı telefonların öne çıkmasıyla ve Türk Telekom kalitesiyle karşımıza çıkıyor. Türkiye’de tasarlanan telefon teknolojinin merkezi olan Çin’de üretilmiş ve kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

TT175 Akıllı Telefon

Türk Telekom’un lansmanını yaptığı TT175 akıllı telefon 899 TL gibi güzel bir rakamdan Türk pazarına sunulmuş bulunmaktadır.

Türk Telekom, Avea ve TTNET tarafından satışa sunulacak olan telefonun lansmanı büyük ve güzel bir organizasyonla kullanıcılara tanıtıldı.

TT175 Türk Telekom Telefonunda Hangi Özellikler Var?

5.5 inçlik büyük ekranıyla cep telefonu severlerin beğenisini kazanan telefonun arka tarafında flaşı ve çok yüksek çözünürlüğe sahip 13 megapiksel arka kamerası, 5 Megapiksel olan ön kamerasıyla dikakt çekiyor. Telefonun hafızası 16 GB olmasına rağmen microSD genişleme yuvasıyla hafızası da arttırılabilir.

2 GB Ram bulunan akıllı telefon Mediatek MT6735 işlemci bulunan telefon bir dahaki yıl aktif olacak 4.5G standartlarına da uygun bir şekilde üretilmiştir. Cihazda Android 5.1 işletim sistemi çalışmakta ve Android 6.0 Marsmallow güncellemesine de cihaz hazır durumdadır.

Türk Telekom TT175 akıllı telefon fiyatı olarak 899 TL açıklamış ve satışa sunmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.