Haberler

O Ses Türkiye

O Ses Türkiye

O Ses Türkiye kasıp kavurmaya devam ediyor, Acun Ilıcalı ve ekibinin Acunn Medya adı altında yaptığı çalışma büyük ses getirmeye ve izleyicilerden ilgi görmeye devam ediyor. Seçmelerin sonuna gelinip ve düelloların başladığı son günlerde yarışmacıları kıyasıya bir rekabet bekliyor, izleyicileri ise büyük bir heyecan.

O Ses Turkiye Capraz Duello

Athena Gökhan‘ın ekibinde 4 jürinin de seçmeler sırasında döndüğü ve yoğun ilgi göstererek takımına gelmesini istedikleri Duygu bu gece maalesef Murat Boz‘un takım oyuncusuna çapraz düelloda %39da kalarak kaybetmiş bulunuyor. Acun Ilıcalı ise bir yayın boyunca konuşmayacağım iddiasını bu yayında bozmaktaydı.

Aynı zamanda veda konuşması sırasında Gökhan ve Hakan’ın takımındaki Duygu ise göz yaşlarına hakim olamadı izleyenleri de duygulandırarak, önce ailesine ve nişanlısına daha sonra emekleri geçen hocası Athena grubu ve ses yönetmeni ekibine teşekkür ederek yarışmaya veda etmiş bulundu. Bundan sonraki hayatında başarılı olmasını temenni ediyoruz.

Dünyada “The Voice” olarak bilinen o ses Türkiye yarışmasının bu sezon yavaş yavaş sonuna geldik diyebiliriz. Murat boz bu sezonun en iddialı jürilerinden birisi gibi gözüküyor. En son sezonda Türk müziğinin önde gelen isimlerinden birisi olan aynı zamanda güzelliği ile bilinen Ebru Gündeş Elnur Hüseynov ile birlikte şampiyonluğu ilan etmiş ve Athena Gökhan’ın takımını finalde elemiş bulunmaktaydı.

Yeni sezonda ise final yolundaki tüm yarışmacılara ve jüri üyelerine başarılar diliyor merakla bu sezonun galibini bekliyor Türkiye. Yeni haberlerden sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

O Ses Türkiye” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.