Teknoloji

HTC One M9

HTC M9

HTC şirketinin yeni ürettiği telefon olan HTC M9 büyük bir organizasyon olan Mobil Dünya Kongresi içinde tanıtıma sunulmuştur. Telefon hakkındaki ilk izlenimlerimiz siz değerli okuyucularımızla paylaşılmaya ve anlatılmaya aşağıdaki yazımızda devam edilecektir.

HTC One M9

Meraklılarının da bildiği gibi One M8 üzerine geliştirilmiş olan HTC One M9 bir önceki selefinden de çok farklı bir görünüşe tabiki sahip değil bu da telefonun eksi yönlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. HTC M9 yeni olduğu için HTC M8 cep telefonundan daha iyi özelliklere de sahip bulunmaktadır.

HTC M9 Özellikleri

HTC M9 Plus özellikleri ve fiyatıyla da göz doldurmaya devam etmektedir. Özellikleri olarak telefonda başlıca anlatabileceklerimiz ise şunlardır; One M9 telefonda 20.7 megapiksel arka kamera ve BoomSound özellikleri ile kullanıcı deneyimi desteklenmiş ve Dobly standartlarına uygun olarak BoomSound hoparlörler eklenmiştir.

HTC M9 batarya olarak HTC M8 cep telefonundan daha iyi durumdadır. 2840 mAh kullanım ömrüne sahip olan batarya ile dikkat çekiyor. Bir önceki telefon olan HTC One M8 gibi 16 GB hafıza seçeneği yerine HTC One M9 cep telefonunda 32 GB dahili hafıza bulunmaktadır. microSD desteği tüm telefonlarda olduğu gibi standart olarak mevcuttur.

HTC M9 Fiyat

M9 cep telefonu Snapdragon 810 gibi güçlü bir işlemciyle de gelmesi telefonun cazip özellikleri arasında sayılabilir. Telefonu elinize alıp kurcalamaya başladığınızda gerçekten üst düzey bir cihaz kullandığınızın farkına varacaksınız. LG cep telefonunu andıran tasarımı ve metal dış kaplaması gerçekten hoş özellikleri arasında

HTC One M9 özellikleri ve HTC M9 fiyat kalitesiyle Türk kullanıcıların gözdesi olmaya aday gözüküyor. Fiyat aralığı olarak piyasadan 1900-2300 TL bareminde rahat olarak elde edebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.