Makale

Bizim Mekan Sohbet

BizimMekan Sohbet

Bizim Mekan Sohbet odaları içinde yapılan sohbetler sonucunda,  tanışıp birbiriyle kaynaşan insanlar, bir süre sonra fark etmeseler de, aynı duyguları aynı düşünceleri paylaşan bir grup oluştururlar.

Birbirini tanıyan insanlar arasında yapılan bizim mekan sohbet daha keyifli olur.  Grup halinde yapılan sohbetler,  ya Her gün aynı saatte,  ya da günün belli bir saatinde yapılabilir.

Günün hangi saatinde yapılırsa yapsın gruplar arasında yapılan sohbetler her zaman için keyiflidir.  Bu sohbetleri keyifli yapan en önemli etken grupların aynı şeyleri paylaşmasıdır.

Aynı şeyler derken;  aynı düşünceleri,  aynı duyguları,  aynı esprileri  ve hatta aynı kırgınlıkları da  sayabiliriz.

Bizim Mekan

Bizim Mekan Geveze

Bizim Mekan Sohbet kanallarında tanışan insanlar,  bir süre sonra yakın bir ilişki kurarlar. Bu ilişki sonucunda, aynı kanalda birçok şeyi paylaşmaya  başlarlar.

Artık yapılan tüm sohbetler bedava sohbet odaları olmuştur.  Kolektif bilinç olarak yapılan sohbetler,  zamanla en mahrem olan şeylerin bile paylaşılmasını sağlar.

Bizim sohbetler,  yapan kişiler arasında Sağlam bir dostun kurulmasına ve kalıcı ilişkilerin yapılandırılmasına sebep olur.

Bizim Mekan Sohbet

Samimi sohbetler chat sohbet bizim mekan diyen insanlar arasında yapılan sohbetlerdir.  Biz bilincine sahip olan insanlar,  yaptıkları sohbetlerde daha samimi davranırlar.  Bu sebepten dolayı uzun saatler süren keyifli sohbetler yapılır.

Yapılan sohbetler Günden güne değişik bir hal alabilir. Keyifli sohbetlerin yapılmasının yanı sıra,  hararetli tartışmaların olduğu sohbetlerde yapılabilir.

Sohbet bizim sohbetleri,  iki kişi arasında yapılabileceği gibi,  birden fazla kişi arasında da yapılabilir.  Bazı durumlarda Grup sohbetleri karmaşıklığa da neden olabilir.  Kakofoni diyebileceğimiz bir durum ortaya çıkabilir.  Kakofoni,  bir sohbette karşılaşılabilecek en kötü durumdur.  Herkes kendi düşüncesini ifade etmeye çalışırken, her kafadan bir ses çıkar.  Kimse kimsenin ne dediğini anlayamaz.

Bazen bu durumla karşılaşılabilir. Ancak ne olursa olsun genel anlamda samimi sohbetlerin gidişle hiçbir zaman değişmez.

Bizim Mekan Mobil

Her grupta birbirinden farklı sohbetler yapılır.  Her grubun yaptığı bizim mekan mobil sohbet kendisine özeldir. Gruplar için yapılan sohbet birbirleri aralarında özel bir anlam ifade eder.  Sohbet bizim, gruplar arası yapılan, keyifli sohbetlerin tamamıdır.

Keyifli ve güzel bir bedava sohbet yapabilmemizin sırrı,  bizim mekan chat  yapan kişilerin biz bilincine sahip olmasıdır. Ortak şeylerin paylaşıldığı sohbetler daha keyifli ve daha kalıcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.