Sohbet Mynet

Bir zamanların efsane sohbet odası uygulamasından bir tanesi olan sohbet mynet, dünya çapında bir üne sahipti. Türkiye’ye geldiği anda, ekolay.com ve mynet en çok kullanılan iki sohbet odası uygulaması idi. Sohbet mynet, daha sonraları kendisini güncelleyerek ayakta kalmayı başarsa da, ekolay.com sitesi zamana yenik düştü.

Mynet Sohbet

Eski Mynet Sohbet

Yapısı itibari ile mirc denilen bir yazılım ile çalışıyordu. O zamanların en popüler uygulamalarından bir tanesi olan mirc tabanını, daha sonra kendi yazmış olduğu bir uygulama ile değiştirdi.

Uygulama değişikliği ile beraber, birçok kişi bu platformdan ayrıldı. Ancak site kendisini kısa zamanda yeniledi ve tekrar, eski kullanıcı potansiyelini yakalamayı başardı.

Tarihsel gelişim bakımından en parlak dönemlerini, ilk kurulduğu zamanlarda yaşadı. Mynet Sohbet, bir dönemin gençliği tarafından oldukça popülerdi. O zamanın genç insanlarından birçoğu, bu sohbet odası uygulaması ile tanışıp evlenmiştir.

Sohbet Mynet

Alt yapısı, günümüzdeki sohbet odası siteleri ile benzerlik gösteriyor. Radyo yayını ve hoş müzikler eşliğinde maynet sohbet yapabileceğiniz ortamlardan bir tanesidir. Rumuz ismi ve şifrenizi girdikten sonra sohbet odalarından bir tanesini seçerek, sohbete başlayabiliyordunuz.

Aşk, dostluk, sanat, müzik, arkadaşlık ve daha birçok seçenek ile sohbet yapabileceğiniz, keyifli bir ortamdı sohbet mynet.

Mynet Cinsel Sohbet

Oldukça renkli ve kullanışlı ara yüze sahip olan sohbet mynet, 15-40 yaş ortalamasında insanların, birbirleri ile sohbet ettiği platformlardan bir tanesiydi.

Sitenin ara yüzünde, kullanıcıların kolayca erişebileceği; radyo odaları, kent odaları, oyun odaları, İngilizce kelime oyunları odaları gibi birçok oda bulunuyordu.

O zamanlar siteyi daha da popüler yapan bir uygulamaya devreye girdi. Sohbet odalarına ünlü kişiler davet ediliyordu ve birçok kimse, ünlü insanlarla sohbet edebiliyordu.

Mynet Sohbet Odaları

Son dönemlerde toparlanma sürecine giren site, eskisi kadar olmasa da hala hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Bu oranda, mynet sitesinin stratejilerinin ve çabalarının büyük rolü vardır.

Günümüzdeki versiyonunda hala; müzik, özel odalar, şehirler, ilişkiler, buluşma noktası, oyun gibi kanallar bulunuyor.

Artık alternatif olarak, birçok sohbet kanalı, internet hayatına devam ediyor. Rekabetin oldukça sert olduğu bu ortamda, eski nesillerden birçokları için mynet sohbet odaları, hala çok özel bir öneme sahiptir.

Copyrighted.com Registered & Protected QLZX-6KFJ-T7M3-DPBW